דלג לתוכן הראשי

יש לנו למעלה מ-80 שנה של ניסיון בייצור קונדומים. לכן, זה ממש לא מפתיע שדורקס מייצרת את הקונדומים הטובים ביותר בעולם. הקונדומים שלנו עשויים אך ורק מחומרי הגלם האיכותיים ביותר, וכל אחד מהם עובר בדיקותאלקטרוניות כדי לוודא שהוא אינו מכיל חורים ופגמים. אנו גם מובילי הדרך בתחום החדשנות הטכנולוגית. פירוש הדבר הוא שהקונדומים של דורקס הינם “easy on” – מעוצבים במיוחד להתאמה טובה יותר ולתחושה נוחה יותר.

כן. הג’לים החושניים לסיכוך והנאה של דורקס הינם על בסיס מים, ולכן הם בטוחים לחלוטין לשימוש עם קונדומים.

לא. עובי הקונדום לאו דווקא מעיד על רמת הבטיחות שלו מפני הקרעות. הקפידו לקרוא את הוראות השימוש.

נכון להיום, אין תקנים ייעודיים לייצור קונדומים המשמשים למין אנאלי. במיוחד במין אנאלי, מומלץ להשתמש בחומרי סיכה על בסיס מים או על בסיס סיליקון מחוץ לקונדום (לאחר ששמים אותו), כדי לצמצם את הסיכון מפני קריעה או החלקה.

הקונדומים בטעמים של דורקס מיועדים בעיקר למין וגינלי. עם זאת, אם תבחרו להשתמש בהם במין אוראלי, חומר הסיכה של קונדומים אלו הינו בטוח למאכל. אם נעשה שימוש בקונדום למין אוראלי, אנו ממליצים לעשות שימוש בקונדום חדש לפני המעבר למין וגינלי.

נכון לעכשיו, לא בוצע כל מחקר הבוחן את הביצוע של קונדומים בתוך או מתחת למים. הסיכון מפני החלקה, למשל, עלול לגבור כאשר נעשה שימוש בקונדומים בתנאים אלו. אע"פ שהמלח שבמי ים אינו צפוי להשפיע באופן שלילי על החומרים מהם עשוי הקונדום, קיים סיכוי משמעותי שהכימיקלים המצויים בבריכות שחייה (כלור ואוזון, למשל) דווקא כן ישפיעו. הנוכחות של שמני אמבט או חומרים אחרים במי אמבט או במקלחת, עשויים גם הם להשפיע באופן שלילי על תכונות החומר ממנו עשויים קונדומי לטקס.

עקב הזמן הארוך הנדרש לאיתור פרטיו של מוצר כלשהו, אנו מספקים מספרי אצוות ייצור רק לרשויות אכיפה. עם זאת, אנו כן יכולים לתת לך מעט מידע כללי. האריזות והעטיפות של דורקס מכילות מספר אצווה ותאריך תפוגה מייד עם יציאתן ושליחתן מהמפעל. בדרך כלל, נדרשים כ-90 יום עד שהמשלוחים מגיעים למחסנים שלנו, ומשם המוצרים מופצים בקרב קמעונאים המוכרים אותם לצרכנים. תאריך התפוגה מייצג את משך הזמן שבו המוצר צפוי לתפקד בהתאם למידע המצורף לאריזה, וזאת בהתבסס על נתונים מדעיים על יציבות המוצר. לקונדומים של דורקס לרוב יש חיי מדף של 5 שנים. לפי שעה, החריג היחידי לכלל זה הוא הקונדום Avanti Bare של דורקס (העשוי מפוליאיסופרין) – לו יש חיי מדף של 3 שנים בלבד. לדוגמה, אם לקונדום יש תאריך תפוגה החל במאי 2014, פירוש הדבר הוא שהקונדום יוצר במאי 2009 והגיע למדפים אחרי אוגוסט 2009.

כל קונדום של דורקס עובר בדיקות אלקטרוניות כדי לוודא שהוא יהיה מסוגל לעמוד במשימה. כמו כן, נלקחת דגימה אקראית של קונדומים מכל אצוות מוצרים, ובאמצעותה נערכות בדיקות איכות נוספות קפדניות אף יותר. לאחר מדידת אורך ועובי הדגימה, הקונדומים עוברים בדיקת ניפוח אוויר כדי למדוד את האלסטיות של הקונדומים ואת כושר העמידה שלהם בפני התפוצצות (לרוב, קונדום של דורקס מסוגל להחזיק 40 ליטר של אוויר מבלי להתפוצץ, בעוד התקן מחייב עמידות ב-18 ליטר אוויר בלבד). כמו כן, אנו ממלאים את הקונדומים הנדגמים במים כדי לוודא שהם אינם דולפים. הקונדומים המלאים במים נשארים תלויים באוויר למשך דקה, ולאחר מכן מגלגלים אותם על נייר סופג אשר באמצעותו ניתן יהיה לזהות דליפות. כ-2 מיליון בדיקות מים מבוצעות מדי חודש במפעליה של דורקס. אם דגימה כלשהי איננה עוברת אפילו בדיקה אחת, כל אצוות הייצור נפסלת!

הקונדומים של דורקס מכתיבים את תקני האיכות ברחבי העולם, ע"י כך שהם עומדים בתקני האיכות הארציים והבינלאומיים בכל העולם, ואף גוברים עליהם. אנו אפילו שדרגנו את דרישותינו עבור תו האיכות של דורקס, על מנת להבטיח שנהיה מסוגלים להמשיך ולספק איכות מוצר הגוברת על תקנים רגולטוריים חדשים. לדוגמה: לפי תקן האיכות הבינלאומי לבדיקת ניפוח האוויר, על הקונדום להיות מסוגל להכיל 18 ליטרים של אוויר. הדרישה שלנו עומדת על 22 ליטר, וברוב הפעמים הקונדומים של דורקס מסוגלים להכיל 40 ליטר של אוויר.

הרבה אנשים מגלים ששימוש בחומרי סיכה/ג’ל חושני יחד עם אביזר עיסוי הוא מתכון לחוויה מדהימה. הג’לים החושניים מאפשרים להחליק את אביזר העיסוי על פני כל הגוף, מה שמעצים את תחושת ההנאה. הג’לים על בסיס מים בטוחים לשימוש בשילוב עם כל המעסים, וניתנים לניקוי בקלות על ידי מים.

אין כאן באמת “חוקים”. הדבר הכי טוב שתוכלו לעשות זה להירגע, ליהנות ולהתנסות. עם זאת, אם אתם מנסים הג’לים בפעם הראשונה, פשוט שימו מעט מהחומר על קצות האצבעות שלכם ומרחו מעט על האזורים האינטימיים. ניתן להשתמש בג’לים על בסיס מים עם וללא קונדום, בין אם שמתם כבר את הקונדום ובין אם לא. שימו לב שאינכם משתמשים ביותר מדי ג’ל לפני שאתם שמים את הקונדום, אחרת הוא עלול להחליק במהלך הסקס. אתם תמיד יכולים להוסיף מאוחר יותר.

לא. נשים חוות יובש כתוצאה משלל סיבות, כגון מתח נפשי, לידה, שימוש בטמפונים ושינויים הורמונליים.

בכל מקום שרק תרצו. הג’לים החושניים של Durex Play הינם בטוחים לשימוש בכל מקום בגוף – והם גם בטוחים למאכל.

במשך זמן רב מדי, אנשים קישרו את חומרי הסיכה להומוסקסואלים או לנשים עם יובש וגינלי. עם זאת, קיימת מגמה הולכת וגוברת של אנשים המשתמשים בחומרי סיכה, כג’ל חושני – פשוט כי הוא משפר את חיי המין. חומרי הסיכה יכולים לשמש כדי להעצים את התחושה, להוסיף מעט הנאה לחדר המיטות, או פשוט כדי לתגבר את רמות הסיכוך הטבעי. חומרי הסיכה של Durex Play, המוכרים גם כג’לים חושניים, תוכננו במיוחד על מנת שתוכלו ליהנות מחוויה מינית מושלמת!

כל האביזרים המצויינים על ידינו כי הם עמידים למים, הינם בטוחים לשימוש באמבט.